PROTSEDUURI BRONEERIMINE

Kallid kliendid,

 

Palun veenduge, et broneeritud protseduuri aeg Teile kindlasti sobib! Varuge kohalejõudmiseks aega ja proovige sättida vastavalt oma päevaplaan.

Kahjuks on viimasel ajal sagenenud broneeringute unustamised / tulemata jätmised ilma piisava etteteatamise ajata. Selleks, et vastu tulla klientidele, kes on oma toimetused seadnud broneeringust lähtuvalt ning protseduuri toimumise aja vahetus läheduses enda plaanide stabiilsuses kindlad, muutsime oma teenuste osutamise tingimusi. Sellise muudatuseni viis sage pahameel klientide poolt, et protseduuride ajad on broneeritud 1-2 nädalat ette, kuid klientide mitteilmumisel teenindamist ei toimu kuna meil pole võimalik kiirelt täita tühjaks jäänud aeg.

Sellest tulenevalt:

Broneeritud aja saab tasuta tühistada 24 tundi enne broneeritud aega, vähem kui 24 tunni tühistamise puhul või/ning mitteilmumise puhul jätame endale õiguse esitada arve 50% teenuse maksumuse ulatuses. Korduva mitteilmumise ja sellest mitteteatamise puhul esitame arve 100% ulatuses tellitud teenuse maksumusest.

Sama põhimõtet kasutame ka kinkekaartide puhul. 

Tänapäeva kiire elutempo juures plaanid sageli kipuvad muutuma ning me südamliku austusega suhtume broneeringute tühistamisesse ning muutmisesse, mis on aegsasti tehtud ja me siiralt loodame, et meil ei tule rakendada selliseid meetmeid juhul kui kliendid hoolikalt kaaluvad broneeritud aja sobivust enda ajakavaga. Kindlasti läbi sellise planeeritud tegevuse saavad tunda rõõmu ka need kliendid, kellele me oleme siiani pidanud ära ütlema kuna kõik ajad on broneeritud, kellele just näiteks täna või homme sobib just see vabaks jäänud protseduuri aeg ning nad ei pea pikalt olema ootejärjekorras!

 

Protseduure saab broneerida järgmiselt:

- iluspetsialisti telefoni/smsi saatmise teel. Kontaktid: http://www.benessere.ee/Ilusalong-benessere

- ilusalongi telefoni/smsi saatmise teel: +3725 6232 431

- e-maili teel: info@benessere.ee

- Facebooki vahendusel: https://www.facebook.com/Benessere.ilusalong/

 

 

 

Alati Teie

Ilusalong Benessere