MICRONEEDLE NäOHOOLDUS

Microneedle hooldusProfessionaalne microneedling stimuleerib kollageeni sünteesi nahas. Tänu sellele vähenevad kortsukesed, ahenevad poorid, silenevad armid ja venitusarmid ning ühtlustuvad pigmendilaigud. Erinevalt teistest tehnikatest, mis kasutavad happeid või laserit, ei kahjusta ega koori see meetod nahka. 

Hooldus seisneb nahka väikeste torkehaavade tekitamises, need mikrokahjustused stimuleerivad naha loomulikku paranemis-protsessi, mis avaldub omakorda suurenenud kollageeni ja ka elastiini tootmises – selline naha taastootmise protsess jätkub isegi mitu kuud pärast protseduuri teostamist.

Microneedling teraapiat tehakse vananeva naha, aknearmide, mitmesuguste muude armide, tselluliidi, pigmentkahjustuste, venitusarmide ja kortsude vastu. Protseduur käivitab nahas kollageeniproduktsiooni, mis vastutab naha tugevuse ja elastsuse eest. Tulemuseks on terve, elastne ja noorenenud nahk. Hooldust saab teha ka seljapiirkonnale.

Uute kollageenikiudude ja uue nahakoe moodustumine võtab aega. Reeglina läheb heade tulemuste saamiseks vaja kolme- kuni kuuenädalaste vahedega tehtavat 3–6 hooldust, ehkki täpsema prognoosi andmiseks tuleb iga juhtumit eraldi vaadelda.

 

Miks eelistada microneedling-hooldust teistele protseduuridele?

Lühike paranemis- ja taastumisperiood.

Minimaalne soovimatute kõrvalnähtude ilmnemise risk.

Nahk nooreneb.

Pigmendilaigud muutuvad heledamaks.

Miimilised kortsud vähenevad.

Sobib eranditult kõikidele nahatüüpidele.