LABORATOIRE RENOPHASE

Laboratoires RENOPHASE Paris kõrgetasemelisimad ja nõudlikeimad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid on välja töötanud innovatiivse ja erilise 

tehnoloogia, et ravida nahka ja ergastada nahas toimuvaid protsesse, mis on mõjutatud teguritest, millega meie nahk igapäevaselt kokku puutub. Peamisteks naha probleemide põhjustajateks on vabad radikaalid (stress, saastunud õhk ja UV kiired), hormoonid ja halb naha mikrotsirkulatsioon (vereringe).

Laboratoires RENOPHASE Paris sarja tooted on vesinikumolekulidega ioniseeritud. See tagab, et koostisained on stabiilsed ja kaitstud, muudavad naha läbitavust j

a võimendavad ainete imendumisprotsesse. Selline enneolematu ja ainulaadne tehnoloogia tagab 80%-lise imendumistaseme, mis on seni konkurentsitu.

Paris ravi-peelingud mõjutavad nahka rakutasemel. Glükoolhape on osaliselt neutraliseeritud amiinohapetega, et paremini sobituda erinevatele nahatüüpidele põhjustamata tugevat naha ärritust ja ketendust. Lisaks on happekompleks rikastatud rohkelt antioksüdantidega ja looduslike fütoöstrogeenidega (saadud metsikust vesijamsist ja sojaoast), mis tasakaalustavad naha hormoontasakaalu ja reguleerivad rasunäärmete tööd ning kingivad nahale nooruslikkuse.