KõRGETASEMELINE RENOPHASE RAVIKOSMEETIKA

 

Laboratoires Renophase on kõrgetasemeline ravikosmeetika sari. Rohkem kui 30 aasta jooksul on firma vastavalt teaduslikele uuringutele endanimelises laboris välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate. Need tehnoloogiad põhinevad kahel lahutamatul peateemal: raku-uuendus ja nahasõbralikkus. Innovaatilisi koostisi, mis on mõeldud spetsiaalselt kasutajate tegelike vajaduste rahuldamiseks, toetavad tipptasemel kliinilised ja dermatoloogilised uuringud, tagades parima ohutus- ja tõhususastme. Laboratoires Renoiphase asutati 1984. aastal Pariisis. 1999 aastaks oli välja töötatud mitmeid patenteeritud aktiivaineid ja ravikomplekte.

 Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja.

Firmal on olemas ISO sertifikaadid: ISO9001: 2008 ja ISO13485: 2003.

Tänaseks on sari esindatud rohkem kui 20-s riigis. Lisaks Prantsusmaale toimub tootmine ka Kanadas sealse eriliselt puhta vee töttu. Kogu maailmaturu jaoks mõeldud uurimis- ja arenduskeskus asub Prantsusmaal. Laboratories Renophase Paris asutaja ja president on dr Michele Eymard du Vernet´.

 

AJALUGU

 

Esimeseks tööks laboris 1983.a. oli luua aine Hydrogel Réticulé (võrkstruktuuriga hüdrogeel), mis muudab naha läbilaskvust ja võimendab imendumisprotsessi. Selle tehnoloogia tagab 80%-lise imendumisvõime, mis on seni konkurentsitu.

1989.a. töötati välja preparaat, mis pidurdab naha vananemist ning muudab naha elastseks ja siidiselt siledeks, selle preparaadi nimi on Precursor of Hyaluronic Acid (hüaluroonhappe prekursor e. lähteaine).

1999.a. loodi uus tehnoloogia, millega mõjutada ja ergutada naharakke. Selle ravimi nimeks sai Antioksüdantne Glükoolhappe Kompleks. See unikaalne glükoolhappe kompleks erineb teistest turul olevatest glükoolhapetest. Lahus on neutraliseeritud amino-kompleksiga, seetõttu sobib igale naha tüübile.Toodete antioksüdantsed omadused on nii kõrged, et mõjuvad rakutasandil ja vähendavad märgatavalt vabade radikaalide paljunemist hoolimata sellest, kas vabad radikaalid on fotoindutseeritud või seesmist päritolu. Glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime, millega loob soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks.

2002.a. sai patendi juba järgmine aktiivaine, Vesijamsi fütohormoon - Diosgeniin. Taastab vereringet nahas ja lihastes, stimuleerib naha noorenemis-protsesse, omab pinguldavat ja tõstvat toimet.

Järgnes Genisteiin, mis pärineb puhast soja ekstraktist. Selle keemiline valem ja ülesehitus on väga sarnane östrogeeni omaga, seega suudab see mõjutada naharakke sarnaselt östrogeeniga. Tõstab naha basaalkihi ja fibroblastuide aktiivsust, suurendab kollageeni ja glükoosaminoglükaanide taset, suurendab naha kohalikku immuunsust.

Renophase on kõigi nahaprobleemide (akne, pigmentatsioon, kuperoosa, kortsud, vananev nahk) ravimisel läinud kuni probleemi põhjuseni. Naha peamisteks kahjustajateks on stress, saastunud õhk ja UV kiired.

Teiseks naha mõjutajaks on sisemised mõjurid ehk hormoonid. Östrogeeni vähenemisel nahk kaotab oma pringi oleku ja sära. Testosterooni ületootmisel tekivad rasunäärmete probleemid.

Kolmandaks mõjutajaks on naha halb mikrotsirkulatsioon ehk vereringe. Toitained ei jõua rakkudesse ja rakkude elutegevus aeglustub, tekib õhuke ja stressis nahk.