ERICSON LABORATOIRE ENZYMACID KOLMEKORDNE KOORIMINE

Ericson Laboratoire Enzymacid kolmekordne koorimine

Enzymacid on koorijate uus põlvkond. See on kiire toimega raviprogramm naha täielikuks uuendamiseks ja noorendamiseks. Hoolduses on kombineeritud 3 erinevat koorimise tüüpi:

Mikrodermabrasioon - naha mõjutamine mehaanilisel teel. Ravikeskustes ja kliinikutes kasutatav kaasaegne nahalihvimise meetod, mis aitab maha koorida naha ülemise kihi justkui kustutuskummiga. Manuaalse mikrolihvimise käigus kasutatakse alumiiniumkristalle ja raudoksiidi graanuleid, mis muudavad selle meetodi täiesti valutuks ning turvaliseks.

Ensüümkoorijad - naha mõjutamine bioloogilisel teel. Naha ülemine kiht pehmendatakse ja kooritakse maha bioloogiliselt aktiivsete ainete ehk ensüümide abil. Ensüümid "loksutavad lahti" epidermise sarvkihi surnud rakkude vahelised sidemed ning "pesevad" surnud koed maha, aktiveerides samal ajal rakkude uuenemisprotsessid. Nahk muutub õhemaks, pehmemaks ning seestpoolt säravaks.

Keemilised koorijad - naha mõjutamine keemilisel teel. Nahale kantakse happelahus, mis tungib naha sügavatesse kihtidesse ning stimuleerib rakkude uuenemisprotsesse.